Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu
 • Popular The King's Speech (2010)

  The King's Speech (2010)

  nga Admin Shtuar 3,225 Shikime / 1 Likes

  Kjo është historia e Mbretit George VI të Britanisë, fronit te tij dhe terapistit të fjalimeve i cili e ndihmoi monarkun të ishte më i sigurtë në vetvete. Shkarko Filmin https://openload.co/f/_dNUMpju_rA Shkark

  Featured
 • Popular Cinderella Man (2005)

  Cinderella Man (2005)

  nga Admin Shtuar 3,684 Shikime / 1 Likes

  Bazuar në jetën e vërtetë të boksierit Xhejms Bradok,një boksieri të cilit karriera e tij mendohej se kishte marrë fund… Shkarko Filmin https://openload.co/f/U1z3tM1-gZc

  Featured
 • Popular The Kid (1921)

  The Kid (1921)

  nga Admin Shtuar 2,980 Shikime / 4 Likes

  Tramp kujdeset për një fëmijë të braktisur, por ngjarjet e vënë atë marrëdhënie në rrezik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/1BYjTBKiuRM Shkarko Titrat https://openload.co/f/mdiGWnkQpWI

  Featured
 • Popular The Lorax (2012) - Dubluar Ne Shqip

  The Lorax (2012) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,479 Shikime / 2 Likes

  Një djalë 12-vjeçar kërkon për diçka që do ti mundësojë atij të fitojëdashurinë e vajzës së ëndrrave të tij. Për të gjetur këtë ai duhettë zbulojn

  Featured
 • Popular The Daughter (2015)

  The Daughter (2015)

  nga Admin Shtuar 2,519 Shikime / 1 Likes

  Historia tregon një njeri i cili kthehet në shtëpi për të zbuluar një sekret të gjatë te varrosur familjar, si dhe përpjekjet e të cilit për ti vënë gjërat ne vendin e duhur kërc&e

  Featured
 • Popular Waffle Street (2015)

  Waffle Street (2015)

  nga Admin Shtuar 2,144 Shikime / 1 Likes

  Waffle Street është historia e vërtetë e Jimmy Adams, një V.P. i cili nga nje pasuri prej 30 miliard $,humb punën e tij dhe shkon duke punuar si një kamerier në një dyqan me waffle. Shkarko Filmin https://openl

 • Popular Traffic (2000)

  Traffic (2000)

  nga Admin Shtuar 1,791 Shikime / 0 Likes

  Një gjyqtar konservator emërohet nga Presidenti për të drejtuar luftën e Amerikës kundër drogës, por zbulon se vajza e tij adoleshente është një e droguar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/YLZJTYi

  Featured
 • Popular Face Off (1997)

  Face Off (1997)

  nga Admin Shtuar 1,580 Shikime / 0 Likes

  Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cilipërballet meidentitetin dhe pamje fizike të njëterroristi të pamëshirshëm. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular Green Street 3: Never Back Down (2013)

  Green Street 3: Never Back Down (2013)

  nga Admin Shtuar 1,824 Shikime / 1 Likes

  Një udhëheqës i vjetër, i frontit kthehet pasi merr një telefonat nga miku ti , sevëllai i tij i vogël u vra, por ai është në gjendje për të përballuar këtë situat dhe amund ta gje

 • Popular Oldboy (2003)

  Oldboy (2003)

  nga Admin Shtuar 1,411 Shikime / 0 Likes

  Një burrë pasi rrëmbehet dhe burgoset për 15 vjet, ai lëshohet,vetëm për të parë se si duhet të gjejë kapsit e tij brenda pesë ditëve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EFiC3GnmhHI

  Featured
 • Popular City of Men (2007)

  City of Men (2007)

  nga Admin Shtuar 1,351 Shikime / 0 Likes

  Dy shokë të ngushtë, Acerola dhe Laranjinha, gati për të mbushur 18 vjeç, zbulojnë për të shkuarat e baballarëve të tyre, të cilat do t’a trondisin miqësinë e tyre. Dhe e gjith&

  Featured
 • Popular Elf (2003) - Dubluar ne Shqip

  Elf (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,697 Shikime / 0 Likes

  Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i miturme emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në thesine dhuratave të Santa Klaus-it, ndërsa ai ë

 • Popular Alpha Dog (2006)

  Alpha Dog (2006)

  nga Admin Shtuar 1,829 Shikime / 0 Likes

  Një dramë e bazuar në jetën e Jesse James Hollywood, një shpërndarës droge i cili u bë një nga njerëzit më të rinj ndonjëherë që të jetë në listën e më t&e

  Featured
 • Popular Wrong Side of Town (2010)

  Wrong Side of Town (2010)

  nga Admin Shtuar 2,631 Shikime / 6 Likes

  Ish marinsi Seal Bobby Kalinowski bën një jetë të qetë si arkitekt në LA me gruan e tij Dawn dhe Brianna, vajzën 16 vjeçare. Ato do të ftohen në një festë nga komshinjë e tyre dhe Elise Fr

  Featured
 • Popular Brokeback Mountain (2005)

  Brokeback Mountain (2005)

  nga Admin Shtuar 1,819 Shikime / 0 Likes

  Historia e një marrëdhënie të ndaluar dhe të fshehtë ndërmjet dy Kaubojve dhe jeta e tyre gjatë viteve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ICuuGQgmz1c Shkarko Titrat https://openload.co/f/3_h1A9THfmA/

  Featured
 • Popular Ninja Assassin (2009)

  Ninja Assassin (2009)

  nga Admin Shtuar 2,336 Shikime / 2 Likes

  NjëNinja i ri i kthenshpinën jetimores qëe e sterviti, per te mbrojtur nje vajze e cila eshte vene ne shenjester nga grupi i ninxhave vrases ne te cilin ai kish bere pjese njer e nje kohe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OY8tsj0xhSU Sh

  Featured
 • Popular The Shepherd: Border Patrol (2008)

  The Shepherd: Border Patrol (2008)

  nga Admin Shtuar 2,513 Shikime / 8 Likes

  Një ish-polic i New Orleans lufton kartelet e drogës dhe Forcat e ish-Ushtrisë speciale që po kontrabandojn droge nga Meksika në SHBA përmes një qyteti kufitar të Teksasit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jwVJ1

  Featured
 • Popular The Seamstress (2009)

  The Seamstress (2009)

  nga Admin Shtuar 1,733 Shikime / 1 Likes

  Rrobaqepësja u soll në ekzistencë nga mallkimi i dëshpëruar i një gruaje të pafajshme duke u torturuar për vdekje nga një turmë kriminelësh.... Shkarko Filmin https://openload.co/f/KLCU8hgvfzY Shkarko

  Featured
 • Popular Savior (1998)

  Savior (1998)

  nga Admin Shtuar 1,600 Shikime / 0 Likes

  Një marinarë i thekur në Legjionin e Huaj fillon për të gjetur humanizmin e tij kur përballet me një luftë të tmerrshme në Bosnje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/3ZVqDunno5U Shkarko Titrat https://op

  Featured
 • Popular 30 Days of Night (2007)

  30 Days of Night (2007)

  nga Admin Shtuar 6,502 Shikime / 5 Likes

  Pasi një qytet Alaskan zhytet në errësirë për një muaj, ai sulmohet nga një bandë gjakatare Vampirësh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/f_iYs_ykslo Shkarko Titrat https://openload.co/f/sgiIp9a1r4E

  Featured
 • Popular 88 Minutes (2007)

  88 Minutes (2007)

  nga Admin Shtuar 3,875 Shikime / 6 Likes

  Në ditën që një vrasës serial që ai ndihmoi ta largojë duhejë të ekzekutohej, një psikolog mjeko-ligjor dhe profesor kolegji merr një telefonatë ku informohet se ai kanë mbetur edhe 88 minut

  Featured
 • Popular The Golden Compass (2007)

  The Golden Compass (2007)

  nga Admin Shtuar 5,142 Shikime / 11 Likes

  Në një univers paralel, Lajra Belakua udhëton për në Polin e Veriut në kërkim të dy miqve të saj, Roxhër dhe Billi Kosta, dhe fëmijëve të tjerë të rrëmbyer nga Gllabërues

  Featured
 • Popular Kristali Magjik (2011) - Dubluar ne Shqip

  Kristali Magjik (2011) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 4,290 Shikime / 9 Likes

  Kur një kristal magjik bie në duar të gabuara, një djalosh i rijetim duhet ta kthejë në duar të sigurta para se jetë shumë vonë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/6xlirznaSC0

 • Popular Robin Hood (1973) - Dubluar ne Shqip

  Robin Hood (1973) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 4,917 Shikime / 15 Likes

  Historia eRobin Huditlegjendarështëportretizuarmekaraktere sikafshëhumanoide. Shkarko Filmin https://openload.co/f/tCOCJ_mOQxM

  Featured
 • Popular Epoka e Dinosaurve (2012) - Dubluar ne Shqip

  Epoka e Dinosaurve (2012) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,814 Shikime / 14 Likes

  Tre fëmijë udhëtojnë mbrapa në kohë 65 milionë vjet më parë, në kohën e dinosaurëve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9U-GjLqcfSo

  Featured
 • Popular Stop-Loss (2008)

  Stop-Loss (2008)

  nga Admin Shtuar 2,459 Shikime / 0 Likes

  Një ushtar veteran kthehet nga turneu i tij i detyrës të kryer në Irak, dhe mundohet qe te filloje nje jete te re por, urdhërohet në mënyrë arbitrare të kthehet në detyrë në terren nga ana e usht

 • Popular Step Up 2: The Streets (2008)

  Step Up 2: The Streets (2008)

  nga Admin Shtuar 3,581 Shikime / 3 Likes

  Një ndezje romantike ndodhë mes dy nxënësve me prejardhje të ndryshme në Shkollën e arteve të Marylandit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/QRfUY3BYtfw Shkarko Titrat https://openload.co/f/dwPQmIX5OwM

  Featured
 • Popular Angel (2007)

  Angel (2007)

  nga Admin Shtuar 3,352 Shikime / 1 Likes

  Ngritja dhe rënia e një shkrimtari të ri të çuditshëm britanik, në fillim të shekullit të 20-të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/u6x7B_qODDw Shkarko Titrat https://openload.co/f/kFX7jMJYk0s

  Featured
 • Popular Rescue Dawn (2006)

  Rescue Dawn (2006)

  nga Admin Shtuar 3,071 Shikime / 1 Likes

  Lufta epike e një piloti amerikan i cili lufton për mbijetesë pasi aeroplani i tijë rrëzohet poshtë në një mision mbi Laosi gjatë Luftës së Vietnamit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OWcb0NeR6Xs

  Featured
 • Popular Our Family Wedding (2010)

  Our Family Wedding (2010)

  nga Admin Shtuar 3,011 Shikime / 4 Likes

  Javët që të çojnë deri në martesën e një çifti të ri janë komike dhe stresuese, sidomos kur etërit e tyre përkatës përpiqen për të lënë pas grindjet e tyre.

  Featured
 • Popular Miss Potter (2006)

  Miss Potter (2006)

  nga Admin Shtuar 2,636 Shikime / 1 Likes

  Historia e Beatrix Potter, autorës se librit më të dashur dhe me të shitur te fëmijëve, "The Tale of Peter Rabbit", dhe lufta e saj për dashuri, lumturi dhe sukses. Shkarko Filmin https://openload.co/f/iVcKb_z_jTM Shkark

  Featured
 • Popular Pet (2016)

  Pet (2016)

  nga Admin Shtuar 2,732 Shikime / 2 Likes

  Sethi takon një vajzë në autobuz dhe pasi ai fiksohet me të, e rrëmben atë dhe e mbyll në një kafaz në vendin ku punon. Por cili është sekreti i kësaj vajze? Shkarko Filmin https://openload.co/f/

  Featured
 • Popular Bernardi dhe Bianka ne Australi (1990) - Dubluar ne Shqip

  Bernardi dhe Bianka ne Australi (1990) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,422 Shikime / 6 Likes

  NëAustrali, një djalëi ri i quajturCodyshpëton dhemiqësohet menjëshqiponjëtë rrallatë artëtë quajturMarahute,e cilai tregon atijfolenë e sajdhe vezët. Shkarko Filmin https://openload.co/f/t2

  Featured
 • Popular Barbi Princesha dhe Kengetarja e Popit (2012) - Dubluar ne Shqip

  Barbi Princesha dhe Kengetarja e Popit (2012) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 5,036 Shikime / 23 Likes

  Në këtë aventurë muzikore, Barbi si Tori, princesha zemër mirë e Meribellës ecila preferon të këndojë dhe të kërcejë dhe jo të kryejë detyrat e saj mbretërore. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Krishtlindjet Erdhen Perseri (2007) - Dubluar Ne Shqip

  Krishtlindjet Erdhen Perseri (2007) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,354 Shikime / 2 Likes

  Krishtlindjet erdhën përsëri është një përrallë muzikore e animuar qëtregon për udhëtimin e mrekullueshëm të një vajzë jetime. Shkarko Filmin https://openload.co/f/49LTxnt8fiY

  Featured
 • Popular Aventurat e Piter Panit (1953) - Dubluar Ne Shqip

  Aventurat e Piter Panit (1953) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,948 Shikime / 19 Likes

  Wendydhevëllezërit e sajkanëikurlarg nëbotën magjike tëNeverlandmeheroin etregimeve të tyre, PeterPan. Shkarko Filmin https://openload.co/f/CwKrN-gk2qo

  Featured
 • Popular Love the Coopers (2015)

  Love the Coopers (2015)

  nga Admin Shtuar 8,726 Shikime / 1 Likes

  Kupers! Familja qe kalon gjithçka. Herë të qeshur, herë të sikletosur! Një natë Krishtlindjesh te mbledhur rreth një tavoline duke qeshur e kënduar... Pastaj... Nis komedia që vetë Kupers dinë

  Featured
 • Popular Marauders (2016)

  Marauders (2016)

  nga Admin Shtuar 24.2k Shikime / 3 Likes

  Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vDNvTOIimdU

  Featured
 • Popular Exposed (2016)

  Exposed (2016)

  nga Admin Shtuar 23.5k Shikime / 3 Likes

  Një detektiv heton të vërtetën pas vdekjes së kolegut të tij. Kjo çështje e mistershme nxjerr në pah korrupsionin e policisë si dhe një mister të rrezikshëm që përfshin një

  Featured
 • Popular Extraction (2015)

  Extraction (2015)

  nga Admin Shtuar 1,542 Shikime / 1 Likes

  Një operativ i CIA-s është marrë peng nga një grup terroristësh. Kur i biri mëson se nuk ka plan për të shpëtuar babanë e tij, ai nis operacionin e tij të shpëtimit. Shkarko Filmin https://o

  Featured
 • Popular The 11th Hour (2014)

  The 11th Hour (2014)

  nga Admin Shtuar 1,275 Shikime / 2 Likes

  Biznesmenia e suksesshme Maria ka arritur gjithçka përveç asaj çfarë do më shumë të ketë një fëmijë të vetin. Ajo vendos ta zgjidhë problemin vetë dhe nis një udhët

  Featured
 • Popular The Hurricane (1999)

  The Hurricane (1999)

  nga Admin Shtuar 838 Shikime / 2 Likes

  Historia e vërtetë e Rubin 'Uragani' Carter, një boksier i burgosur padrejtësisht për një vrasje që nuk e ka kryer, dhe ndihma e jashtëzakonshme e njerëzve që e mbështetën për të vë

  Featured
 • Popular Southside with You (2016)

  Southside with You (2016)

  nga Admin Shtuar 3,079 Shikime / 0 Likes

  Filmi flet për verën e vitit 1989, pasditen kur presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama, përpiqet të bëjë për vete zonjën e tij të parë të ardhshme,

  Featured
 • Popular Outcast (2014)

  Outcast (2014)

  nga Admin Shtuar 3,055 Shikime / 9 Likes

  Vajza dhe djali i një perandori kinez së bashkume një skuadër misterioze, luftojnë për të rrëzuarvëllanë e tyre mizor, i cili kërkon vdekjen e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DJa1hGPseKg

  Featured
 • Popular The Accountant (2016)

  The Accountant (2016)

  nga Admin Shtuar 2,901 Shikime / 6 Likes

  Teksa një llogaritar merr një punë nga një klient i ri, një agjent i Thesarit fillon të hetojë mbi numrin e të vdekurve që rritet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Y6nsBiWmQvU

  Featured
 • Popular The Unspoken (2015)

  The Unspoken (2015)

  nga Admin Shtuar 586 Shikime / 1 Likes

  Një mama beqare me një fëmijë zhvendoset në një shtëpi, e cila konsiderohet e mallkuar nga njerëzit përreth dhe një vajzë që e ka babain të papunë, do të fillojë punë si

  Featured
 • Popular Fear, Inc. (2016)

  Fear, Inc. (2016)

  nga Admin Shtuar 910 Shikime / 2 Likes

  Një shitës droge dhe shokët e tij nënshkruajnë marrëveshje me një kompani, që natën e Hallouinit, ajo të sjellë në jetë frikërat e tyre më të mëdha. Shkarko Filmin https:

  Featured
 • Popular Algorithm (2014)

  Algorithm (2014)

  nga Admin Shtuar 1,225 Shikime / 1 Likes

  Një haker kompjuterësh zbulon një program kompjuterik misterioz të qeverisë. Ai hyn brenda këtij programi dhe ngec në një revolucion. Shkarko Filmin https://openload.co/f/LNp-J0t1tdg

  Featured
 • Popular Sully (2016)

  Sully (2016)

  nga Admin Shtuar 1,727 Shikime / 1 Likes

  Historia e Çesli Salinberger, i cili u bë hero pas zbritjes së lehtë të avionit të tij në ujërat e lumit Hadson, duke shpëtuar të gjithë ekuipazhin dhe pasagjerët e avionit. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular Morgan (2016)

  Morgan (2016)

  nga Admin Shtuar 3,746 Shikime / 0 Likes

  Një konsulente menaxhimi risku e një korporate duhet të vendosë t'i japë fund ose jo një qenieje njerëzore të krijuar artificialisht pasi ajo shfaq sjellje të papërshtatshme që devijojnë nga q&eu

  Featured
 • Popular Berserk: The Golden Age Arc III – The Advent (2013)

  Berserk: The Golden Age Arc III – The Advent (2013)

  nga Admin Shtuar 601 Shikime / 1 Likes

  Ka kaluar një vit që kur Gatsi dhe Grifith ndoqën rrugë të ndara. Banda e Hauksave po thur një mision për të shpëtuar Grifith i cili është i izoluar në burg. Shkarko Filmin https://openload.co/f/

 • Popular Nowhere Boys: The Book of Shadows (2016)

  Nowhere Boys: The Book of Shadows (2016)

  nga Admin Shtuar 528 Shikime / 1 Likes

  Katër shokë, pasi kanë fituar fuqitë e tyre magjike, të katër elementëve, u duhet të përballen me Kaosin, një vajzë e cila është kthyer për të prishur harmoninë e Tokës.

  Featured
 • Popular The Handmaiden (2016)

  The Handmaiden (2016)

  nga Admin Shtuar 1,231 Shikime / 5 Likes

  Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/po

  Featured
 • Popular Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

  Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

  nga Admin Shtuar 1,742 Shikime / 2 Likes

  Aventurat e shkrimtarit Njut Skamendër në komunitetin e fshehtë të shtrigave dhe magjistarëve të Nju Jorkut, 70 vite përpara se Herri Poter të lexonte librin e tij në shkollë. Shkarko Filmin https://openlo

  Featured
 • Popular The Diary of a Teenage Girl (2015)

  The Diary of a Teenage Girl (2015)

  nga Admin Shtuar 1,047 Shikime / 0 Likes

  Një artiste adoleshente që jeton në San Françiskon e viteve '70 fillon një marrëdhënie me të dashurin e mamasë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/r-WQF9fTW0A

  Featured
 • Popular Endrra e Nje Nate Vere (2005) - Dubluar ne Shqip

  Endrra e Nje Nate Vere (2005) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,287 Shikime / 3 Likes

  Legjenda thotë që një ditë në vit, në natën e San Juan, njerëzit mundtë hyjnë në botën magjike të kukudhëve dhe zanave, një vend kumbretëron harmonia dhe ku ëndrrat b&eum

  Featured
 • Popular The Queen (2006)

  The Queen (2006)

  nga Admin Shtuar 1,003 Shikime / 0 Likes

  Pas vdekjes së Princeshës Diana, HM Mbretëresha Elizabeta II lufton me reagimin e saj në një sekuencë të ngjarjeve, që askush nuk mund ti kishte parashikuar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/luR6sxp8zfA Shkarko

  Featured
 • Popular Last Knights (2015)

  Last Knights (2015)

  nga Admin Shtuar 2,277 Shikime / 2 Likes

  Një luftëtar ngrihet kundër një princi të korruptuar dhe sadist për t’u hakmarrë për mjeshtërin e tij të përbuzur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/POiwviGRU3w Shkarko Titrat https://openloa

  Featured
 • Popular Alfa dhe Omega (2010) - Dubluar ne Shqip

  Alfa dhe Omega (2010) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,990 Shikime / 19 Likes

  Dy ujq të rinj në skajet e kundërta të rendit shoqëror gjenden së bashku në një vend të huaj dhe kanë nevojë për njëri-tjetrin për t'u kthyer në shtëpi, por dashuria komplikon

  Featured
 • Popular Dylan Dog: Dead of Night (2010)

  Dylan Dog: Dead of Night (2010)

  nga Admin Shtuar 1,283 Shikime / 1 Likes

  Aventurat e hetuesit mbinatyrorë privatë, Dylan Dog, i cili largon monstrat nga Luiziana me nënshkrim e këmishën se tij të kuqe, xhaketës se zezë, dhe xhinseve blu. Shkarko Filmin https://openload.co/f/1ZNe-6cAXBw S

  Featured
 • Popular Life Partners (2014)

  Life Partners (2014)

  nga Admin Shtuar 1,610 Shikime / 0 Likes

  Miqësia e Sashës dhe Peixhit vihet në provë pasi për herë të parë Peixhi lidhet seriozisht me një djalë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/GuAtwM68bnw

  Featured
 • Popular The Lazarus Effect (2015)

  The Lazarus Effect (2015)

  nga Admin Shtuar 1,593 Shikime / 0 Likes

  Një grup kërkuesish me në krye Frenkun dhe të fejuarën e tij Zoin (Olivia Wilde) arrijnë të paimagjinueshmen! Shkarko Filmin https://openload.co/f/BY2fEmzx0bs

  Featured
 • Popular Blue Valentine (2010)

  Blue Valentine (2010)

  nga Admin Shtuar 1,372 Shikime / 1 Likes

  Filmi përqëndrohet në një çift të martuar bashkëkohor, vizatimin e evolucionit te tyre mbi një hapësirë ​​prej vitesh ndërthurur midis periudhave kohore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Gs7R_OW

  Featured
 • Popular Scott Pilgrim vs. the World (2010)

  Scott Pilgrim vs. the World (2010)

  nga Admin Shtuar 872 Shikime / 5 Likes

  Skot Piligrim duhet ti mposht shtatë ish dashurat e tij për ta fituar zemrën e Ramonës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/t-_A81Ww3fc Shkarko Titrat https://openload.co/f/MwpvQnr7R6c

  Featured
 • Popular The Longest Yard (2005)

  The Longest Yard (2005)

  nga Admin Shtuar 805 Shikime / 0 Likes

  Pol “Laraman” Kruja ishte një superyll i ragbit, ama ajo kohë për të ka përfunduar. Kur arrestohet nën akuzën që po ngiste makinën i dehur, Poli merr vesh se ishte kërkuar që veçan&

  Featured
 • Popular The Late Bloomer (2016)

  The Late Bloomer (2016)

  nga Admin Shtuar 1,892 Shikime / 4 Likes

  Historia e një mashkulli të rritur, i cili pas një operacioni të suksesshëm për të hequr tumorin beninj, ngjitur me gjendrën e hipofizës, përjeton të gjitha ndryshimet dhe efektet e pubertetit në

  Featured
 • Popular Immortals (2011)

  Immortals (2011)

  nga Admin Shtuar 1,928 Shikime / 8 Likes

  Theseus eshte nje “tokesor” i vdekshem i zgjedhur nga Zeusi per te luftuar mbretin e lig Hyperion. Hyperion eshte ne kerkim te nje arme qe mund te shkaterroje njerzimin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/TAuxfIgpZI8 Shkarko Titrat https://o

  Featured
 • Popular Barbi - Nje Perralle Sirene 2 (2012) - Dubluar ne Shqip

  Barbi - Nje Perralle Sirene 2 (2012) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,739 Shikime / 17 Likes

  Barbi rikthehet si përrallë sirene 2. Si një sirenë e bukur, Merliah është duke shkuar në Australi për konkursin përfundimtar të surfing me miqtë e saj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/MQTs8S5RA3

  Featured
 • Popular Turbo (2013) - Dubluar ne Shqip

  Turbo (2013) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,711 Shikime / 21 Likes

  Shkarko https://openload.co/f/hJPH6GZNgOw/

  Featured
 • Popular Bota e Eger (2006) - Dubluar ne Shqip

  Bota e Eger (2006) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,322 Shikime / 9 Likes

  Një luan adoleshent është dërguar aksidentalisht nga kopshti zoologjik iNew York-ut në Afrikë. Tani të lirë, miqtë e tij të kopshtit zoologjik duhet tëlënë mënjanë mosmarrëves

 • Popular Zogu i Vogel (2005) - Dubluar ne Shqip

  Zogu i Vogel (2005) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,414 Shikime / 5 Likes

  Pasi prish reputacionin e tij me qytetin, një zog i guximshëm duhet tju vijënë ndihmë qytetarëve dhe shokëve të tij kur fillon një pushtim nga të huajit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EaqXtcDp09k

  Featured
 • Popular Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve (2001) - Dubluar ne Shqip

  Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve (2001) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 996 Shikime / 4 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/l93wTZN_YzE

  Featured

Më të Shikuarit

Kategorit

Statistika

Artikujt e fundit

RSS